Náš skvělý programátor pro vás nachystal novou on-line aplikaci, pomocí které si můžete vybrat či dotvořit svůj motiv na CWG. Nemá význam nějak rozpisovat jeho funkce (které jsou beztak níže). Račte generátor CWG motivů vyzkoušet.

Nemáte nápad co by na Vašich CWG mělo být? Nebo máte například skvělou fotku, ale nevíte, jak by na CWG vypadala? Třeba vám pomůže tento generátor CWG motivů. V jeho databázi se nachází 33 motivů CWG, které vám jsou k dispozici.

Ovládání generátoru není vůbec složité - stačí zadat váš nick (či nápis který má být na CWG), zvolit si motiv a následně druh dřeva.

Dub větvový
Dub větvový Nic GEOCACHING.CZ
Lípa masiv
Lípa masiv Nic GEOCACHING.CZ

Pokud jste s náhledem spokojeni, uložte jej kliknutím na tlačítko Vygenerovat a následně nahrajte do přílohy při odesílání objednávky.

Chcete-li profilový obrázek s CWG např. na fórum, stačí zmáčknout PrintScreen, ten vložit do Malování a v něm obrázek oříznout

Poznámka: Černá barva návrhu se využívá pouze u počítačových předloh. Jak vypadá gravírované na kterém dřevě zjistíte nejlépe z fotografií či ve skutečnosti.