Obrázek zboží

BlueGEO PET

Kategorie: Vybavení keší
Cena: 599,- Kč
Skladem: 4 ks
Koupit:
 ks  

BlueGEO je česká alternativa k Chirpu, která vysílá uložená data (například finální souřadnice kešky či kód k zámku) technologií Bluetooth. Data se nastavují pomocí oficiální aplikace pro Android, lovci mohou data z přístroje kromě oficiální aplikace vyčíst i alternativními pro iOS či dokonce i některými typy GPS navigací. V názvu může být až 10 znaků, v textu pak až 200.

 

Fyzický přístup k přístroji potřebuje pouze zakladatel keše kvůli výměně baterií. Díky tomu může být přístroj umístěn tam, kde by hledání fyzické krabičky lovci mohlo prozradit její umístění (například ve frekventovaném parku) nebo kde by si majitel objektu hledající lovce nepřál (po domluvě s farníkem třeba v kostele, nebo u ownera v obýváku). Dosah BlueGEO PET je zhruba 10 metrů a přístroj funguje na dvě standardní tužkové baterie, které jsou k sehnání snad všude a přístroj na ně vydrží fungovat ~5 let. Finálka s logbookem pak může být umístěna třeba v nedalekém lesíku. 

 

Přepsání dat v přístroji je možné pouze skrz oficiální aplikaci se znalostí speciálního PINu, který je vytištěný na víčku kartonové krabičky. Díky tomu není možné, že by data v přístroji přepsal někdo nepovolaný. Videonávod pro nastavení BlueGEO PET je k dispozici zde (případně ještě kratší videoukázka).

 

Pro bezproblémovou publikaci keše je nutné dodržet následující pravidla:

- Přístroj je sám o sobě fyzická stage, jeho souřadnice tedy musí být zadány jako fyzický waypoint a platí pro něj kolizní pravidlo 161m od jiných keší (nikoliv však od jeho finálky).

- Typ keše musí být Mystery

- Musí být zvolen atribut Wireless receiver required

- V názvu keše se namísto celého označení přístroje používá pouze zkratka BLG, například tedy Liberecké BLG či BLG - Nádraží Česká Třebová.

- Listing nesmí obsahovat žádné komerční zmínky o BlueGEO (například odkaz na náš e-shop či web výrobce)

- Listing musí obsahovat informace o tom, s jakými aplikacemi se lze k datům dostat. Doporučujeme v listingu použít například následující odstavec:

Pro odlov keše je zapotřebí aplikace typu "bluetooth terminal".

Doporučená aplikace pro Android: BlueGEO (videoukázka)

Alternativní aplikace pro Android: BLE Scanner

Alternativní aplikace pro iOS (iPhone, iPad, Apple Watch): Bluefruit Connect (videoukázka)

 

Balení obsahuje: přístroj BlueGEO PET, dvě tužkové baterie, stahovací pásek, CWG a kartičku s návodem.